Onkoloji Alanında Türk-Yunan İşbirliği

Türk ve Yunan onkologlarının ortaklaşa kurduğu Akdenız Çok Disiplinli Onkoloji Forumu (MMOF) bu yıl 2. Kongresini 17-20 Kasım 2011 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdi.

Başkanlığını Yunan Onkolog  Dimitrios Bafaloukos ve Başkan Yardımcılığını Onkolog Haluk Onat’ın yaptığı Forumun amacı, Akdeniz ülkeleri arasında onkoloji alanında işbirliği yapmak ve Akdeniz ülkelerindeki onkologların çalışmalarını duyurabilmek için bir platform sağlamak.

İlki bu amaçla 2009 yılında Atina / Yunanistan’da yapıldıktan sonra, başarılı geçen bu kongrenin ardından geçtiğimiz hafta İstanbul’da gerçekleşen  ikinci kongre ile de ilgili çalışmalar hız kazandı. Kanser konusunda Avrupa’da ESMO Kongresinden sonra en zengin içerik ve konuşmacının yer aldığı bir kongre olduğu belirtildi.

GRTRnews


Πάρε μέρος στον Διαγωνισμό του Xenodoxeio.gr με δώρο 2 πακέτα δωρεάν διαμονής για 2 Διανυκτερεύσεις με Πρωινό για 2 Άτομα σε 2 Υπέροχα Ξενοδοχεία! Συμπλήρωσε το email σου στη φόρμα συμμετοχής έως 31/7/2017 για να συμμετάσχεις στην κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί 1/8/2017.


Ξενοδοχεία στην Κωνσταντινούπολη


Ξενοδοχεία στη Σμύρνη


Ξενοδοχεία στην Καππαδοκία